O mnie

 Witam! Mam na imię Ania i jeśli chodzi o gotowanie, to jestem amatorką z nabytym pewnym doświadczeniem w domowej kuchni. Blog powstał w styczniu 2015, aby zebrać w jednym miejscu sprawdzone przeze mnie przepisy na potrawy, które smakują moim bliskim. Często bywa tak, że zrobię fajne danie, a po pewnym czasie nie mogę przypomnieć szczegółów co do jego wykonania. Tak, więc powstaje książka z przepisami, w której do wykonania potraw musi być zastosowana co najmniej jedna z zasad: 

szybko, tanio, smacznie, zdrowo.  

Internet, aż kipi od najróżniejszych przepisów i wymuskanych zdjęć potraw. Jak widać, zdjęcia na moim blogu są robione w biegu i są różnej jakości, zazwyczaj tuż przed zjedzeniem przygotowanego dania.  Będzie mi bardzo miło, jeśli zachęcę kogoś z Was do skorzystania z moich przepisów. Oczywiście, za polubienia i komentarze serdecznie dziękuję, docenię również wszelkie uwagi.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za odwiedziny :) Jest mi bardzo miło, że mój blog Cię zainteresował. Możesz to okazać i pozostawić komentarz lub polubić mój profil na Facebooku, Twitterze, G+ lub Instagramie.

Drukuj

Powinno Cię również zainteresować: