Sprzedaż tortów 3D w Polsce

/ 4

Ważnym wydarzeniom w życiu każdego z nas często towarzyszy słodka oprawa. Mowa tu o smakowitych wypiekach, które znajdują się w tym czasie na wielu stołach. Atrakcyjnie wyglądające torty już od lat podczas wielu okazji goszczą w naszych domach. Jednak w ostatnim czasie tego typu wypieki przybrały nieco inną formę. Zatem jakie torty są najczęściej kupowane?Tort niezastąpionym wypiekiem na ważne okazje

Na uroczystościach ważnych w naszym życiu bardzo często pojawia się tort. Jest on najczęściej kupowany z okazji Pierwszej Komunii, urodziny lub też imienin, a także chrztu lub też wesela. Okazji, z powodu których decydujemy się na zakup tego wypieku, jest bardzo wiele.
Warto pamiętać, iż torty w zależności od okazji są bardzo różnie przystrojone. Dekoracje tortów również bardzo często się zmieniają w zależności od obecnie panującej mody. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się torty 3D. Coraz więcej osób decyduje się na ich zakup. Zatem czym szczególnym charakteryzują się tego typu wypieki?

Coraz bardziej popularne torty 3D

Należy mieć świadomość, iż torty 3D to nic innego jak popularne wypieki przedstawione w formie przestrzennej. Tym samym są to torty, które odzwierciedlają realne kształty. Takie wypieki robią bardzo duże wrażenie, ponieważ powoli cukiernicy zamieniają wspomniane torty w małe dzieła sztuki. Przygotowanie tortu w 3D z pewnością jest bardzo pracochłonne, jednak osiągnięty efekt jest wart poświęconego czasu. Taki wypiek często określany jest jako tortowa rzeźba. Warto wiedzieć, iż w założeniu wszystkie elementy, z których wykonany jest taki tort, są jadalne. W jego wnętrzu znajdziemy smaczny krem, z kolei wykończenie jest zrobione z różnokolorowych mas lukrowych.

Różnorodne dekoracje tortów

Torty 3D w zależności od uroczystości, z okazji której są wykonywane, posiadają bardzo różnorodne dekoracje. Są one wykonane ze wspomnianych wcześniej mas lukrowych, jednak również wykorzystywana jest masa czekoladowa, a także czekolada plastyczna.
Z pewnością nikt z nas nie wyobraża sobie świętowania ważnych uroczystości bez smacznych wypieków. Torty już od dziesiątek lat goszczą na naszych stołach. Są to pyszne wyroby, które uświetniają każdą ważną uroczystość. W ostatnim czasie bardzo modne stały się tematyczne torty 3D, które w niczym nie przypominają tradycyjnych wypieków. Są to bogato zdobione produkty, które najczęściej są udekorowane za pomocą masy cukrowej.
*artykuł inspirowany

Komentarze

 1. Lubię torty zarówno podziwiać jaki jeść :) Dobry tort to podstawa większości uroczystości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wole torty które mają z wierzchu masę maslana niż cukrową. Do kawusi kawałka nigdy nie odmówie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. taki tort jak na zdjęciu ile kosztuje i czy jest możliwość zamówienia

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten artykuł jest tylko inspiracją do tematu dekorowania tortów. Przykro mi, ale nie prowadzę sprzedaży tortów.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za odwiedziny 😊 Jest mi bardzo miło, że mój blog Ciebie zainteresował. Ucieszy mnie również Twój komentarz i polubienie mego profilu Facebook, Twitter lub Instagram.
Uwaga! Komentarze, które w treści zawierają linki do stron poza tym blogiem, są traktowane jako spam i usuwane 😑

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *