Suszarka elektryczna - odkryj sposób na suche pranie zawsze, gdy tego potrzebujesz!

/ 3

Pranie jest czynnością, która wymaga miejsca i czasu. Przede wszystkim trzeba uzbierać wystarczającą ilość rzeczy jednego koloru, żeby uniknąć zafarbowania. Następnie musisz wyciągnąć pranie z pralki i zacząć suszenie. Gdy masz do dyspozycji sznurki na powietrzu, sprawa wydaje się łatwiejsza. Jednak czasami pogoda na dworze jest mocno niekorzystna. W takiej sytuacji ubrania muszą wyschnąć w domu. Na kaloryferze? W oknie, a może w suszarce bębnowej? Teraz jest dużo prostsze rozwiązanie, wystarczy skorzystać z plusów, jakie oferuje suszarka elektryczna.

Suszarka elektryczna do ubrań

Suszenie ubrań na kaloryferze ma negatywny wpływ na materiał

Badania naukowe są bardzo jednoznaczne, świat ma ogólny kłopot z suszeniem ubrań, ponieważ mieszkania w blokach mają za mało pomieszczeń. W optymalnych warunkach jeden pokój powinien być przeznaczony na pralnię, gdzie spokojnie może wyschnąć pranie o każdej porze roku. Niestety, większość Polaków boryka się z problemem braku miejsca na suszarnię. W takiej sytuacji jednym z pomysłów na efektywne osuszanie odzieży ma być ciepło kaloryfera w jesienne lub zimowe dni. Ten pomysł ma jednak wadę, polega ona przede wszystkim na zbyt dużej dawce energii, jaka oddziałuje na mokre ubranie. Wtedy zamiast łagodnego procesu odprowadzania wilgoci, następuje niszczenie materiału. Głównie przez utratę kolorów. Rozwiązaniem jest suszarka elektryczna.

 Suszarka elektryczna pomaga wysuszyć pranie w najbezpieczniejszy sposób

Mało osób zdaje sobie sprawę, że podczas suszenia ubrań pod wpływem uwalniania się wilgoci do powietrza trafia nawet dwa litry wody. Taki wzrost wilgotności w połączeniu z ciepłem mieszkania stwarza idealne warunki do rozwoju pleśni. Mają one negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Mogą powodować między innymi występowanie zapalenia płuc. Dlatego najbezpieczniejszym sposobem jest skorzystanie z zalet, jakie oferuje suszarka elektryczna. Przede wszystkim jest to optymalne połączenie kompaktowych rozmiarów z praktycznością, ponieważ niektóre modele pomieszczą około 20 kg prania. Jednym z takich produktów jest suszarka na ubrania Nubreeze.

Jak działa elektryczna suszarka Nubreeze?

Suszarka elektryczna Nubreeze wykorzystuje energię elektryczną z gniazdka do wytworzenia chłodnej bryzy o dwóch prędkościach. Zbudowany w ten sposób powiew otacza powieszone na urządzeniu ubrania i przyspiesza ich proces wysychania. W ten sposób z bardzo dużą starannością odtwarzane są warunki, jakie spotykasz podczas suszenia prania na świeżym powietrzu. Dwa poziomy i cztery składane półki zapewniają aż dwanaście metrów powierzchni. To w połączeniu z trzydziestoma dwoma klamerkami sprawia, że powiesisz na suszarce elektrycznej każde pranie.

*Artykuł zewnętrzny

Suszarka elektryczna do prania

Komentarze

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za odwiedziny 😊 Jest mi bardzo miło, że mój blog Ciebie zainteresował. Ucieszy mnie również Twój komentarz i polubienie mego profilu Facebook, Twitter lub Instagram.
Uwaga! Komentarze, które w treści zawierają linki do stron poza tym blogiem, są traktowane jako spam i usuwane 😑

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *