2019-04-02

Broil King - inwestycja na lata

Idzie wiosna. Wiele osób w tym czasie urządza swój ogród lub wprowadza kilka zmian, aby jak najbardziej cieszyć się jego urokiem w czasie letnich dni. Jak ciepłe letnie dni, to i grill. Na jaki warto się zdecydować, aby służył przez wiele lat?

Grillowana ryba

Obecnie liderem na rynku z grillami jest firma Broil King. Słyną oni z najwyższej jakości urządzeń odpornych na wszystkie zewnętrzne czynniki (wiatr, deszcz, śnieg, słońce, skrajnie wysokie lub niskie temperatury). Ich oryginalny design świetnie wpisuje się w każdy styl ogrodu. Istnieją również opcje do zabudowy umożliwiające obłożenie  grilla dowolnym rodzajem płytek. Dla osób ceniących sobie wygodę i innowacyjne rozwiązania polecane są grille gazowe, które posiadają wiele zalet. Pierwszą z nich jest smak przyrządzanych na nich potraw. Wiele osób obawia się, że będzie on inny niż ten uzyskany na tradycyjnym grillu. W rzeczywistości jest jednak całkiem inaczej. Smak kojarzący nam się z grillem wcale nie pochodzi z drewna, węgla i naturalnego ognia, a z odparowywanych z potraw soków i tłuszczy. Z tego względu aromatyzery Flav-R-Wave™ pokrywają całe dno piekarnika, aby odparować jak najwięcej ściekających z potraw soków, tłuszczy i marynat. Zatem jeśli chodzi o smak i aromat, nie ma żadnych różnic między grillem gazowym a tradycyjnym. Grill gazowy jest jednak nieco zdrowszy. Poza tym jego nagrzewanie trwa dosłownie kilkanaście minut. Czyszczenie również trwa dużo krócej, gdyż nie trzeba wysypywać popiołu i resztek węgla. Kolejna zaleta to możliwość kontroli temperatury. Na grillu gazowym można grillować i piec w wysokiej temperaturze, wędzić w niskiej, a także podtrzymywać ciepło. Podtrzymanie takiej samej temperatury nie stanowi tu żadnego problemu, co w przypadku tradycyjnego grilla jest niemożliwe.

Marka Broil King zajmuje się tworzeniem sprzętu do ogrodu już od ponad 30 lat. Na przestrzeni tego czasu sam system był ulepszany i dostosowywany do najbardziej wymagającej klienteli. Dzięki temu na dziś dzień firma może pochwalić się innowacyjnym, idealnym wyposażeniem ogrodowym w postaci grilli i unikatowych akcesoriów.
(Artykuł zewnętrzny)

2 komentarze:

  1. Ja mam na działce mały grill, który nie sprawdza się, kiedy odwiedza mnie wiele osób. Muszę rozejrzeć się po tych polecanych grillach.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny 😊 Jest mi bardzo miło, że mój blog Ciebie zainteresował. Ucieszy mnie również Twój komentarz i polubienie mego profilu Facebook, Twitter lub Instagram.
Uwaga! Komentarze, które w treści zawierają linki do stron poza tym blogiem, są traktowane jako spam i usuwane 😑

Drukuj

strzałka do góry