Broil King - inwestycja na lata

Idzie wiosna. Wiele osób w tym czasie urządza swój ogród lub wprowadza kilka zmian, aby jak najbardziej cieszyć się jego urokiem w czasie letnich dni. Jak ciepłe letnie dni, to i grill. Na jaki warto się zdecydować, aby służył przez wiele lat?

Grillowana ryba

Obecnie liderem na rynku z grillami jest firma Broil King. Słyną oni z najwyższej jakości urządzeń odpornych na wszystkie zewnętrzne czynniki (wiatr, deszcz, śnieg, słońce, skrajnie wysokie lub niskie temperatury). Ich oryginalny design świetnie wpisuje się w każdy styl ogrodu. Istnieją również opcje do zabudowy umożliwiające obłożenie  grilla dowolnym rodzajem płytek. Dla osób ceniących sobie wygodę i innowacyjne rozwiązania polecane są grille gazowe, które posiadają wiele zalet. Pierwszą z nich jest smak przyrządzanych na nich potraw. Wiele osób obawia się, że będzie on inny niż ten uzyskany na tradycyjnym grillu. W rzeczywistości jest jednak całkiem inaczej. Smak kojarzący nam się z grillem wcale nie pochodzi z drewna, węgla i naturalnego ognia, a z odparowywanych z potraw soków i tłuszczy. Z tego względu aromatyzery Flav-R-Wave™ pokrywają całe dno piekarnika, aby odparować jak najwięcej ściekających z potraw soków, tłuszczy i marynat. Zatem jeśli chodzi o smak i aromat, nie ma żadnych różnic między grillem gazowym a tradycyjnym. Grill gazowy jest jednak nieco zdrowszy. Poza tym jego nagrzewanie trwa dosłownie kilkanaście minut. Czyszczenie również trwa dużo krócej, gdyż nie trzeba wysypywać popiołu i resztek węgla. Kolejna zaleta to możliwość kontroli temperatury. Na grillu gazowym można grillować i piec w wysokiej temperaturze, wędzić w niskiej, a także podtrzymywać ciepło. Podtrzymanie takiej samej temperatury nie stanowi tu żadnego problemu, co w przypadku tradycyjnego grilla jest niemożliwe.

Marka Broil King zajmuje się tworzeniem sprzętu do ogrodu już od ponad 30 lat. Na przestrzeni tego czasu sam system był ulepszany i dostosowywany do najbardziej wymagającej klienteli. Dzięki temu na dziś dzień firma może pochwalić się innowacyjnym, idealnym wyposażeniem ogrodowym w postaci grilli i unikatowych akcesoriów.
(Artykuł zewnętrzny)

Komentarze

  1. Ja mam na działce mały grill, który nie sprawdza się, kiedy odwiedza mnie wiele osób. Muszę rozejrzeć się po tych polecanych grillach.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za odwiedziny 😊 Jest mi bardzo miło, że mój blog Ciebie zainteresował. Ucieszy mnie również Twój komentarz i polubienie mego profilu Facebook, Twitter lub Instagram.
Uwaga! Komentarze, które w treści zawierają linki do stron poza tym blogiem, są traktowane jako spam i usuwane 😑

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *