Blender ręczny – przydatny pomocnik w kuchni

/ 2

Chcesz przygotowywać pyszne potrawy jeszcze łatwiej? W takim przypadku w twojej kuchni nie powinno zabraknąć blendera. To urządzenie, które pozwala na łatwe i szybkie rozdrabnianie różnych pokarmów. Z tym pomocnikiem przyrządzanie pyszności będzie jeszcze łatwiejsze!


Dobry blender wcale nie musi kosztować nas bardzo dużo. W sprzedaży znajdziemy urządzenia, które kosztują niewiele, a przy tym potrafią pomóc nam w przyszykowaniu wyjątkowych dań. Na szczególną uwagę zasługują blendery ręczne wraz z akcesoriami – są znacznie tańsze od blenderów kielichowych, zwłaszcza wysokoobrotowych, a przy tym są także funkcjonalne i wygodne w używaniu.

Blendery ręczne pozwalają nam na rozdrabnianie pokarmów bezpośrednio w garnku, misce czy w szklance lub w innych pojemnikach. Dzięki temu przygotujemy z nimi zupę krem, możemy także rozdrobnić składniki w sosie albo przygotować pyszny koktajl.

Gdy w zestawie z blenderem dostaniemy dodatkowy kielich, wtedy jego zastosowanie jest jeszcze szersze. Odłączamy wtedy końcówkę od blendera i umieszczamy go w nakładce na kielich. W środku kielicha umieszczamy także noże znajdujące się również w zestawie. W taki sposób możemy łatwo poszatkować warzywa i owoce, rozdrobnić orzechy, a nawet lód, gdy blender ma przeznaczoną do niego końcówkę.

W jaki sposób wybrać tani i dobry blender? W sprzedaży znajdziemy wiele modeli ręcznych. Najlepiej zdecydować się na urządzenie z dodatkowymi akcesoriami – kielichem, różnymi nożami, a także końcówkami – nie tylko do rozdrabniania, ale też do ubijania. W niektórych zestawach znajdziemy też praktyczne pojemniki do przechowywania wraz z pokrywkami.

Warto też zwrócić uwagę na moc blendera – im będzie ona większa, tym urządzenie lepiej poradzi sobie z rozdrabnianiem twardszych produktów, na przykład warzyw, orzechów, lodu.

Za dobry blender nie zapłacimy wcale tak dużo – możemy mieć go już za około 100 złotych. Zakupy można zrobić szybko i wygodnie przez internet w różnych sklepach on-line – przesyłka będzie w naszych rękach nawet następnego dnia!
*artykuł inspirowany

Komentarze

  1. Jaw nie wyobrażam sobie funkcjonowania w kuchni bez dobrego blendera :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam dwa blendery z misą i ręczny. Popieram, bez nich w kuchni ani rusz :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za odwiedziny 😊 Jest mi bardzo miło, że mój blog Ciebie zainteresował. Ucieszy mnie również Twój komentarz i polubienie mego profilu Facebook, Twitter lub Instagram.
Uwaga! Komentarze, które w treści zawierają linki do stron poza tym blogiem, są traktowane jako spam i usuwane 😑

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *