2018-12-16

Najlepsze ciasta bez pieczenia

Najlepsze ciasta bez pieczenia to zbiór kilku ciast,  które cieszyły się największą popularnością na blogu. Zbiór ten mam nadzieję, pomoże również wybrać łatwe i proste do zrobienia ciasto na święta i nie tylko.

Ciasta bez pieczenia z kremem na deser
Wybrane ciasta są łatwe do zrobienia i powinny przypaść do gustu zwłaszcza osobom, które nie potrafią piec lub tego nie lubią. Moim ulubionym z tego zestawu jest Ciasto krówka bez pieczenia z galaretką kawową. Najważniejszą zaletą ciast bez pieczenia jest duża oszczędność czasu przy ich wykonaniu, gdyż nie trzeba ich piec.
Jeśli chcecie zobaczyć inne ciasta nie tylko bez pieczenia, zobaczcie zakładkę Na słodko→Ciasta.

Ciasto Snikers bez pieczenia

Ciasto kokosowe bez pieczenia

Sernik kokosowy z ananasem
Ciasto przekładaniec bez pieczenia
Ciasto krówka bez pieczenia z galaretką kawową
Ciasto z kremem budyniowym bez pieczenia
Ciasto bez pieczenia z mascarpone
Ciasto z krakersami bez pieczenia

3 komentarze:

  1. Wyglądają i brzmią dobrze! Dodaję ten wpis do zakładek i mam nadzieję, że uda mi się jeszcze nie raz skorzystać z tych wszystkich przepisów :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. Nie zdawałam sobie sprawy, że takie cuda można zrobić bez użycia piekarnika/prodiża! Podziwiam i na pewno wypróbuję, wszak idą święta a w domu same łasuchy! :-)

      Usuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny 😊 Jest mi bardzo miło, że mój blog Ciebie zainteresował. Ucieszy mnie również Twój komentarz i polubienie mego profilu Facebook, Twitter lub Instagram.
Uwaga! Komentarze, które w treści zawierają linki do stron poza tym blogiem, są traktowane jako spam i usuwane 😑

Drukuj