Ulubione przepisy moich czytelników

Zestawienie ulubionych przepisów moich czytelników, czyli najchętniej wybierane przepisy na ciasta w minionym roku. Nie jestem zaskoczona Waszym wyborem, gdyż wybierane przez Was ciasta na to zasłużyły. Nie dość, że pięknie wyglądają to świetnie smakują i są dość łatwe do przygotowania. Nie jestem zdziwiona przewagą ciast bez pieczenia, gdyż sama bym wybrała tak samo. Sprawdźcie sami, linki do ciast znajdziecie pod zdjęciem. Na pewno jesteście ciekawi, jakie ciasto wygrało i zajęło 1 miejsce w tym zestawieniu?
Przepisy na ciasta

W powyższym zestawieniu nie ma ciasta, które co roku jest na miejscu nr 1, a jest nim bezapelacyjnie seromakowiec bez spodu. Z tego wynika, że seromakowiec bezwzględu na porę roku jest zawsze chętnie przez Was robiony. Wcale się temu nie dziwię, gdyż ser w połączeniu z makiem smakuje rewelacyjnie, a do tego ciasto jest łatwe do przygotowania.
Ciasto seromakowiec bez spodu
W zestawieniu znalazła się tylko minimalna część przepisów na ciasta, które znajdują się na moim blogu. Na stronie Ciasta znajdziecie ich o wiele więcej i mam nadzieję, że każdy wybierze ciasto, które lubi najbardziej 😀 Wszystkie przepisy są sprawdzone i wypróbowane najpierw przez moich domowników, a później gości.

Komentarze

  1. Mam kilka ulubionych, ale na nowe przepisy również się skuszę. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie świetnie wyglądają. Chyba niektóre przepisy przeoczyłam, więc super jest taki post zbiorczy z przypomnieniem :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za odwiedziny 😊 Jest mi bardzo miło, że mój blog Ciebie zainteresował. Ucieszy mnie również Twój komentarz i polubienie mego profilu Facebook, Twitter lub Instagram.
Uwaga! Komentarze, które w treści zawierają linki do stron poza tym blogiem, są traktowane jako spam i usuwane 😑

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *